www.parajsachat.com | Kujdes: Nese nuk hyn dot ne chat kliko SHQIPERIA CHAT 2 | www.nastradini.com

Deshiron te bisedosh shqip ne chat ne dhomen #Shqiperia? Ky eshte vendi duhur per ju. Nese preferoni nje Chat Kosovar atehere klikoni ketu Chat Kosovar. Ky IRC server Shqiptar eshte rrjeti me i madh online ku ju mund te bisedoni ne Chat nga Shqiperia. Shqiperia irc chat network u themelua ne vitin 2001 dhe permban nje shumellojshmeri faqesh te lidhura ne dhomen #Shqiperia.